Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 11.12.2017, 09:32


Меню сайту
Категорії розділу
Виховні заходи [243]Результати [97]
Навчання [105]Оздоровлення [52]
Конкурси [8]Вітання [49]
Дружні сайти
Флешмоб
Шкільні таланти
Опитування 1
В якій соціальній мережі ви проводите більше часу?
Всього відповідей: 381
Опитування 2
Яким, на вашу думку, має бути вчитель?
Всього відповідей: 416

Наші медалісти

НАГОРОДЖЕНІ

ЗОЛОТИМИ ТА СРІБНИМИ МЕДАЛЯМИ ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

СРІБНІ МЕДАЛІ

1980-1981 навчальний рік

Галган Олександр Маркович

 

1981-1982 навчальний рік

Богачук Олександр Леонідович

Манійчук Володимир Петрович

 

1982-1983 навчальний рік

Болюх Катерина Василівна

 

1983-1984 навчальний рік

Іваніцька Світлана Антонівна

 

1988-1989 навчальний рік

Мусевич Інна Едуардівна

Рудий Олег Анатолійович

 

1991-1992 навчальний рік

Яблонська Жанна Миколаївна

 

1992-1993 навчальний рік

Сущенко Наталія Миколаївна

 

1993-1994 навчальний рік

Береза Надія Петрівна

Ільчук Вадим Олександрович

Петровський Андрій Казимирович

Малаціон Ольга Ростиславівна

1994-1995 навчальний рік

Горлюк Олена Вікторівна

 

1995-1996 навчальний рік

 

Мусійчук Валерій Миколайович

1996-1997 навчальний рік

Бондар Оксана Василівна

Вірченко Ольга Анатоліївна

Ланчук Наталія Іванівна

1998-1999 навчальний рік

Айдарова Марина Сергіївна

 

1999-2000 навчальний рік

Банкова Оксана Сергіївна

Дідусь Юлія Вікторівна

Лесюк Наталія Дмитрівна

 

2000-2001 навчальний рік

Дяченко Оксана Борисівна

Орленко Ганна Олександрівна

 

2001-2002 навчальний рік

 

Маслічук Оксана Петрівна

2002-2003 навчальний рік

Банкова Юлія Сергіївна

Федорчук Ірина Сергіївна

Кучеров Роман Леонідович

2003-2004 навчальний рік

 

Недоядлова Наталія Валеріївна

Хилюк Аліна Вікторівна

2004-2005 навчальний рік

Кіндюк Сергій Петрович

Пастушок Юлія Василівна

Щеглова Олена Олегівна

 

2005-2006 навчальний рік

Гребенюк Олена Сергіївна

Дубенець Анна Юріївна

Лісецький Дмитро Олександрович

 

2006-2007 навчальний рік

 

Дяченко Світлана Борисівна

2009-2010 навчальний рік

Хім'як Галина Вікторівна 

 

2013-2014 навчальний рік
                  Лобова Анастасія Михайлівна                                                                                                

2014-2015 навчальний рік

Гавадза Мальвіна Борисівна Захарец Альона Олегівна    

 2016-2017 навчальний рік

Гурська Дар'я Анатоліївна  

 

 

 

 

  

Форма входу

Наші координати
30400, Хмельницька область м.Шепетівка вул.Судилківська,19 телефон/факс: (03840)5-81-02
E-mail: zosh3sh@i.ua
Пошук
Наша кнопка
Цікаві новини
Погода в Шепетівці
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz
%